Soczewka dwuogniskowa asferyczna z filtrem światła niebieskiego

Pakiet Premium

3 100 PLN


Pakiet Premium obejmuje organizację zabiegu w klinice w Czechach z użyciem zaawansowanej asferycznej soczewki jednoogniskowej akrylowej zapewniającej widzenie tzw. Full HD.

Na miejscu przejdziesz zaawansowane badanie kwalifikacyjne do zabiegu. Nie musisz martwić się o dojazd do kliniki, a po zabiegu bezpiecznie odwieziemy Cię do domu.

Płatność za zabieg odbywa się w klinice gotówką w złotówkach lub kartą płatniczą, również w złotówkach (bez przewalutowań). Pacjent otrzyma refundację kosztów zabiegu od NFZ na swoje konto bankowe lub przekazem pocztowym.

Co oferujemy?


  soczewkę asferyczną jednoogniskową akrylową z filtrem UV oraz światła niebieskiego zapewniającą widzenie tzw. Full HD najlepszych światowych producentów

  odbiór pacjenta spod domu

  zabieg w renomowanej klinice okulistycznej w Czechach w trybie jednodniowym

  polskojęzyczną obsługę w klinice

  konsultację i doradztwo

  wypełnienie wniosków o refundację z NFZ, zwrot kosztów gwarantowany

Soczewka jednoogniskowa akrylowa asferyczna

Nowy materiał z którego jest zbudowana zawiera unikatowe właściwości optyczne całkowicie eliminujące niepożądane odbłyski świateł. Ponadto posiada wyższą czułość kontrastową oraz zwiększoną głębię ostrości. Soczewkę można implantować wszystkim pacjentom bez względu na dioptryczne właściwości rogówki oka. Soczewka ta daje widzenie "Full HD".
Canma Michał Maryszczak

Operacje zaćmy w Czechach

Śledź nas na Facebooku
© Copyright 2018 by Canma Care - All Rights Reserved
Canma Michał Maryszczak, ul. Józefa Chełmońskiego 290, 31-348 Kraków