Soczewka jednoogniskowa asferyczna z filtrem światła niebieskiego

Pakiet Gold

1 750 PLN


Pakiet Active obejmuje organizację zabiegu w klinice w Czechach z użyciem zaawansowanej soczewki jednoogniskowej asferycznej polecanej zwłaszcza kierowcom i osobom uprawiającym sport. Soczewka dzięki swojej asferycznej budowie poprawia ostrość widzenia przy słabym oświetleniu.

Na miejscu przejdziesz zaawansowane badanie kwalifikacyjne do zabiegu. Nie musisz martwić się o dojazd do kliniki, a po zabiegu bezpiecznie odwieziemy Cię do domu.

Płatność za zabieg odbywa się w klinice gotówką w złotówkach lub kartą płatniczą, również w złotówkach (bez przewalutowań). Pacjent otrzyma refundację kosztów zabiegu od NFZ na swoje konto bankowe lub przekazem pocztowym.

Co oferujemy?


  soczewkę asferyczną białą jednoogniskową z filtrem UV oraz światła niebieskiego najlepszych światowych producentów

  odbiór pacjenta spod domu

  zabieg w renomowanej klinice okulistycznej w Czechach w trybie jednodniowym

  polskojęzyczną obsługę w klinice

  konsultację i doradztwo

  wypełnienie wniosków o refundację z NFZ, zwrot kosztów gwarantowany

Soczewka jednoogniskowa asferyczna

Wszczepienie soczewki asferycznej powoduje wyostrzenie widzenia i dostrzeganie detali nawet po zmroku. Soczewka asferyczna lepiej dopasowana jest do krzywizny oka niż soczewka sferyczna (Pakiet Standard). Soczewka posiada filtry UV oraz filtr światła niebieskiego, który chroni siatkówkę oka. Soczewka asferyczna polecana jest osobom aktywnym, zwłaszcza kierowcom oraz osobom lubiącym oglądanie telewizji przy słabym świetle. Zabieg usunięcia zaćmy z zastosowaniem tej soczewki wyostrza obraz i kontrast widzenia nawet w najtrudniejszych warunkach oświetlenia.
Canma Michał Maryszczak

Operacje zaćmy w Czechach

Śledź nas na Facebooku
© Copyright 2018 by Canma Care - All Rights Reserved
Canma Michał Maryszczak, ul. Józefa Chełmońskiego 290, 31-348 Kraków