Soczewka jednoogniskowa sferyczna

Pakiet Dojazd Własny

już od 799 PLN


Pakiet Dojazd Własny wychodzi naprzeciw potrzebom Pacjentów, którzy dojadą do kliniki w Czechach we własnym zakresie. Pomożemy Ci w organizacji zabiegu w klinice i przeprowadzimy przez niezbędne formalności.

Płatność za zabieg odbywa się w klinice gotówką w złotówkach lub kartą płatniczą, również w złotówkach (bez przewalutowań). Pacjent otrzyma refundację kosztów zabiegu od NFZ na swoje konto bankowe lub przekazem pocztowym.

Cena operacji zaczyna się już od 799 zł w przypadku podstawowej soczewki sferycznej jednoogniskowej białej. Jeśli zdecydujesz się na bardziej zaawansowaną soczewkę obowiązywać będzie dopłata.

Co oferujemy?


  najlepszej jakości soczewki podstawowe i premium

  zabieg w renomowanej klinice okulistycznej w Czechach w trybie jednodniowym

  polskojęzyczną obsługę w klinice

  konsultację i doradztwo

  wypełnienie wniosków o refundację z NFZ, zwrot kosztów gwarantowany


Klinij tutaj, aby dowiedzieć się z jakich soczewek możesz skorzystać

Jednoogniskowa sferyczna

Podstawowa miękka soczewka sferyczna powoduje wyostrzenie widzenia i polepszenie jakości obrazu. Eliminuje zmętnienie i zamglenie. Soczewka sferyczna wpływa na lepsze widzenie dali, do czytania z bliskiej odległości potrzebne będą okulary. Soczewka zawiera filtr UV.

Jednoogniskowa asferyczna

Wszczepienie soczewki asferycznej powoduje wyostrzenie widzenia, dostrzeganie detali nawet po zmroku. Soczewka asferyczna lepiej dopasowana jest do krzywizny oka niż soczewka sferyczna (Pakiet Standard). Soczewka posiada filtr UV oraz filtr światła niebieskiego, który ochrania siatkówkę oka przed jego negatywnym działaniem. Soczewka asferyczna polecana jest osobom aktywnym, zwłaszcza kierowcom oraz osobom lubiącym oglądanie telewizji przy słabym świetle. Zabieg usunięcia zaćmy z zastosowaniem tej soczewki wyostrza obraz i kontrast widzenia, nawet w najtrudniejszych warunkach oświetlenia.

Dwuogniskowa asferyczna

Przeznaczona dla Pacjentów, którzy chcą uwolnić się od okularów i widzieć ostro w dali i w bliży, nawet po zmroku. Po wszczepieniu soczewki dwuogniskowej Pacjent widzi wyraźnie z bliska i w dal, co w praktyce umożliwia swobodne oglądanie telewizji, czytanie, rozwiązywanie krzyżówek, majsterkowanie, prace w ogródku czy zabawę z wnukami. Soczewka dwuogniskowa pozwala na swobodne życie bez okularów. Jedynie widzenie na średnią odległość, np. wyświetlacza komputera może wymagać założenia okularów. Wyposażona jest w filtr UV i filtr światła niebieskiego, chroniącego siatkówkę oka przed jego negatywnym działaniem.

Trójogniskowa asferyczna

Soczewka trójogniskowa przeznaczona jest dla Pacjentów, którzy pragną cieszyć się dobrym wzrokiem na każdą odległość: bliską, daleką i pośrednią. Soczewka umożliwia ostrą jakość widzenia przedmiotów oddalonych, komputera, telewizora. Pozwala na swobodne czytanie, jazdę samochodem i majsterkowanie. To najbardziej zaawansowany rodzaj soczewki dostępny na świecie. Soczewka posiada filtr UV i filtr światła niebieskiego, chroniącego siatkówkę oka przed jego niekorzystnym wpływem.
Canma Michał Maryszczak

Operacje zaćmy w Czechach

Śledź nas na Facebooku
© Copyright 2018 by Canma Care - All Rights Reserved
Canma Michał Maryszczak, ul. Józefa Chełmońskiego 290, 31-348 Kraków